Valentine Day

Объявление

ЖИТТЯ БЕЗ ПРАВИЛ - ЦЕ НАШЕ ЖИТТЯ)))))

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Valentine Day » Наші анкети » Все про себе)


Все про себе)

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

* Імя:Мартуся
*Логин:думаю шо ви знаєте!
*Улюблена страва:я люблю все їсти!Обжора!
*Улюблений напиток:коктель Голуба Лагуна)))
*вільний час проводжу з друзями)))
*найкращий друг:ну їх багато!взагалі у мене є три найкращі подруги (Марянка,Темари,Азазель) і один бест друг (братик)
*Слухаю:панк,емо,диско,рнб)
*улюблена група:їх багато,але най-най є Токіо Хотел! :friends:
*улюблений співак:Білл
*співачка:Авріл Лавінь
*я вредна і ізбалована.Візьміть на замітку при знайомстві!
*погані риси характеру:
-- люблю відчувати себе ексклюзивною; :lol:
-- ляпнути зайве;
-- ображатись без причин;
*Ціную в людях такі риси,як індивідуальність,чесність,та відкритість.Коли він (вона) має власну думку.Люблю також розумних особистостей,щоб було про що побалакати.
*Улюблена книга:Наталка Сняданко "Пригоди молодої українки"
*улюбленим вигуком вважається:"бу га га"
*не люблю заздрість та злобу!Немаю шкідливих звичок і вам не раджу!
*і ще в мене ВеЛиЧезна любов до мороЗиВа))))))))))))гг...................
Ось здається і все,............................................ :D

0

2

Вей-єй!офігіти)))мож і мені спробувати шось наваяти про себе? :D значіться-почнем:
1)ім"я:Наталка,Натуся і тп,друзі в рєалі називають Ташою:)
2)нік:подивіться у лівому кутку..
3)жру все що не отруйне,окрім хіба що риби!терпіти не можу її..
4)вільний час проводжу або з друзями в рєалі,або в і-неті з вами:)
5)найкращий друг?ну от Стефані,в рєалі ще парочка є..
6)слухаю багато чого,останнім часом:Beyonce,50cent(старе),Black Eyed Peas(старе),Snoop Dogg,Will Smith,Linkin Park і всьо впринципі :cool:
7)характер в мя своєрідний,можу і вислухати людину,допоможу чим зможу,але потребую щоб мене також слухали,а можу і просто послати на *** коли настрій поганий,не люблю коли багато ниють і тд...
8)ціную в людях природність,не люблю лицемірства,повторів за кимсь,люблю щоб кожен мав свою думку;
9)улюблена книга?їх багато..."Алхіміка" Паоло Коельо недавно прочитала...минулого року читала "Трьох мушкетерів" і останні їх пригоди Олександра Дюма;
10)улюблених висловів багато,не завжди цензурних:) ну це дивлячись який настрій..
11)шкідливих звичок ніби-то не маю:)
Коротше красавіца,камсамолка,спортсменка..! :thank_you:

0

3

Мя звать хина!!!! мне 13!!!!!!я обожаю пиццу, чипсы, колу, и тэ пэ.....  ну по стилю одежды я панк!!.......эээ........ ээээ.........э.... все свободное время я провожу в комп клубах(в чатах, сайтах) или с фрэндами )))))))))))))))))) я слушаю:LINKIN PARK, AVRIL LAVIGNE( ТРЕТИЙ АЛЬБОМ ОТСТОЙ), NEVADA TAN, EMINEM, TATY, BLINK 182, SUM 41..... НУ ВРОДЕ ВСЕ.........  оч хочу научится играть на электро-гитаре, на барабанах, играть в футбол, кататся на скейте и стать паркур-герл........

                                                                                           PUNKS NOT DEAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

4

Меня зовут Лидуся!!! Мне 14))) Ем все... в свободное время гуляю, бухаю, сижу в инете)))) слушаю: [AMATORY], 30 seconds to mars, AFI, Linkin Park, Good Charlotte, FOB (fall out boy), MCR (my chemical romance).................

0

5

Хакуфу
О...................Фол аут Боу СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я теж їх обожнюю..........

0

6

Чорт забирай,всі такі різні,але є одне що нас всіх об"єднує-слухаємо Linkin Park :cool:

0

7

Азазель
Ага.............Он зе Валентайс дей........... :lol: ля-ля

0

8

STEFANI
Доречі,прикол,я навіть не в курсі була що Валентайнс дей-пісня ЛП))) мені їх ост. альбом подруга притащила,без цієї одної пісні(не змогла скачати)...коротше,хана :lol:

0

9

Азазель
Це моя любима пісенька!в честь неї названий форум......А вчора таку пісеньку качанула...Лінкін Парк і Ріханна дуетом!

0


Вы здесь » Valentine Day » Наші анкети » Все про себе)