Valentine Day

Объявление

ЖИТТЯ БЕЗ ПРАВИЛ - ЦЕ НАШЕ ЖИТТЯ)))))

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Valentine Day » Особисте) » Чиста правда!


Чиста правда!

Сообщений 1 страница 29 из 29

1

:D Я свої думки ніколи не приховувала!просто у мну такий характер відкритий і чесний!

0

2

Це дуже добре! люблю людей із відкритими і чесними характерами, бо вони набагато кращі, ніж люди із закритими і нечесними характерами :)

0

3

ill_nino
гг.....*ржот* Я тоже!це що намек на те що я тобі подобаюсь?

0

4

STEFANI
Допустимо, що так) Тоді що? :)

0

5

ill_nino
г........я ЩаСліВая!!!!

0

6

STEFANI
гм.....я щасливий, що ти щаслива)

0

7

ill_nino
а я щаслива тому,що ти щасливий бо я щаслива!

0

8

STEFANI
Я щасливий тому, що ти щаслива, тому що я щасливий, бо ти щаслива)))))

0

9

ill_nino
Уля!!!!!!!!Ми двоє щасливі!!!!!!!!!!!!!

0

10

STEFANI
хмм...це точно )))

0

11

ill_nino
Спешл фо ю я створила філософські темки!Дерзай!

0

12

STEFANI
хмм.....це увага із Вашого боку?)
дякую!
Взагалі-то я тільки що це замітив) І вже там відмітився)
так що, читайте і доповнюйте!!!

0

13

ill_nino
О.....ну так УвАга!!!Ще й яка так що цінуй!До речі іду зараз в кіно!Цілую!вечером тя чекаю!до речі цілую в вушко!

0

14

STEFANI
хмм.....ок, цінуватиму)
ще й як цінуватиму)
Приємного перегляду! Враження про фільм чекаю на сторінці моєї теми "The movie"
Чао-какао)

0

15

ill_nino
)))))))))))))Обовязково!

0

16

)а я колись батькам про погані оцінки боялась говорити))))а тепер............виросла вже..........і двійки у мну рідко бувають)але батьки у мене строгі,консервативні.............ех.........повезло!

0

17

MarS
Строгі, консервативні батьки - це теж непогано) ґгг.....можливо тебе гарно виховають)

0

18

строгі батьки-не завжди погано,але й не 100% добре:) по-моєму батьки мають бути такими,щоб дитина не боялася їх панічно,але й рахувалась з їхньою думкою з будь-якого приводу...поважала батьків чьо-лі,але і спілкувалась з ними на рівних,як із старшими дурзями,які все зрозуміють,підтримають тебе :cool:

0

19

Ха,яку правду сказати про себе...взагалі-то я намагаюсь бути відвертою весь час,але буває по-різному...єдине що я роблю завжди-дотримуюсь свого слова,навіть коли невигідно для мя самої...це принцип,гадаю благородних людей поважають,хоча..."зараз благородство і доброчесність-не такі важливі,більше цінують гроші,владу..."-з якогось фільму :)

0

20

Азазель
Але інколи відвертістю та правдою можна дуже образити людину!от була у мну ситуація:подруга весь час говорила мну правду!перше це було безневинно!а потім вона почала вказувати на всі мої недоліки!це мене дуже ображало!це стало однією з причин нашого віддалення зараз! :mad:

0

21

STEFANI
краще мати таку подругу, тому що вказуючи на твої недоліки, вона робить тебе кращою.....
Треба тішитися цим)
В іншому випадку, було би набагато гірше, коли твоя подружка вказувала б на твої недоліки вашим спільним знайомим.....
(повір, таких зустрічається дуже багато.....)

0

22

ill_nino
г..........та я розумію все!але вона весь час висловлює своє невдоволення!типу:мені це не подобається,і ще це......і т.д!

0

23

STEFANI
ггггг.....може вона емо?) Ти не замічала на ній багато чорного і рожевого одягу?)

0

24

ill_nino
та ні)вона рнб слухає і ненавидить емо!

0

25

STEFANI
невдале поєднання)))

0

26

STEFANI
А як ти відносишся до ЕМО?

0

27

ill_nino
Ну в принципі,якщо ці емоції позитивні то прекрасно)А якщо це  негатив,то не дуже добре(Не люблю сум........ці скигляки поширюють його на оточуючих(Люблю позитив)!!!!!

0

28

STEFANI
А я люблю ЕМО.............ну і позитив також)

0

29

Незнаю )Просто так вийшло що у мну багато друзів емо)Емо вони чи не емо - мну на то пох)Я всеодно х люблю!Але цей факт взяв участь у формуванні моєї думки,щодо цієї субкультури!

0


Вы здесь » Valentine Day » Особисте) » Чиста правда!