Valentine Day

Объявление

ЖИТТЯ БЕЗ ПРАВИЛ - ЦЕ НАШЕ ЖИТТЯ)))))

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Valentine Day » Класика » КласіЧниє))))


КласіЧниє))))

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Для мене улюбленим твором є "Девід Копперфілд" Чарльза Діккенса!!!!!!!!!!!!От читала вже три переклади :український,англійський та російський!Оригінал звичайно кращий!

Ділимось улюбленими книгами жанру класика!

0

2

Моєю улюбленою книжкою є "Собор паризької Богоматері" Віктора Гюго.
Читав твір в англійському і українському перекладах, до речі, англійський мені сподобався більше)
На російській не читав, бо такої мови не знаю (чим дуже пишаюся)))
В оригіналі теж читати не приходилося, так що треба починати вивчати французьку)
Хто не читав цього твору в 10 класі, рекомендую цим зайнятися якнайшвидше, бо звідси мона взяти багато чого корисного для свого життя...

0

3

ill_nino
гггггггггг................а я якраз вчора в бібліотеці взяла Віктора Гюго))))))))але ще не починала читати)коли прочитаю Мартіна Ідена,тоді долізу і до Гюго)казали що кльове!

0

4

STEFANI
я теж кажу, що кльове)

0

5

ill_nino
Ну тре почитать !я взагалі читати дуже люблю!розвиток........

0

6

STEFANI
ну-ну.........................)))

0

7

ill_nino
гггг................и........г................) :P Я зараз читаю Джека Лондона "Мартін Іден")))Цікаве)

0

8

О.....Класика........обожнюю)що може бути цікавіше,як Японська чи Китайська класника)Люблю Омара Хаяма,Лі Бо))))

0

9

Тен-тен
ггггггггг.........я нагадав собі Мацуо Басьо.........з курсу зарубіжної літератури пам'ятаю вірш:
"Пташка сіла на гілочку,
і заспівала,
Надворі весна...."
А ще в цього письменника дуже кумедна фотографія в моїй книжці із зарубіжної)))

0

10

STEFANI
Молодець)

0

11

ill_nino
ггггггггггг.........................Люблю китайську поезію!Ось дуже класна книга вишла "Голос Бамбука",Ясунарі Кавабата.!ну це японська книга!дуже хочу почитати)

0

12

STEFANI
кошмар............. :O

0

13

ill_nino
А цьо..?я навіть пару японських слів знаю....!

0

14

STEFANI
та я пару і китайських знаю, але це не робить літературу цікавішою.....

0

15

ill_nino
Собор Паризької богоматері?класна штука)я багато(як для мене) книжок знаю/читала)файна річ-А.Дюма "Три мушкетери" і інші історії про них,потім "Сорок п'ять"-тож класна книга його ж)"Сага про Форсайтів"-своєрідна,але дуже цікава(мені сподобалась),правда не в курсі чи це відносять до КЛАСИКИ))...потім ще шось читала з класики,але не можу згадати зара,потім допишу ;)

0

16

Азазелья за тобою скучила уже!!!!! :lol:
ill_nino
ггггггггггг....................................

0


Вы здесь » Valentine Day » Класика » КласіЧниє))))