Valentine Day

Объявление

ЖИТТЯ БЕЗ ПРАВИЛ - ЦЕ НАШЕ ЖИТТЯ)))))

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Valentine Day » Вільні теми! » Ліфти....істоти із нічних жахів!


Ліфти....істоти із нічних жахів!

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Про ці предмети мова йшла в багатьох темах на форумі. З ними ми стикаємося кожен день. Це місця народжень і смертей ( деякі справді в ліфті народжуються). Це одні з улюблених місць кінорежисерів. адже в них можна знімати все:
Трилери:...вони сідають в ліфт, він застряє,а вони потім дізнаються, що один з них- вбивця маніяк.
Фільми жахів:...вони сідають в ліфт, він починає падати...дуууже довго падати...в кабіні жарко і пахне сіркою...
Детективи: ...іфт приїжджає на поверх, двері відкриваються, а там труп...
Романтичні мелодрами:...вона йде від нього назавжди, він доганяє її, сідає в ліфт, який застряє, він зізнається їй в коханні, вони миряться, а потім одружуються і т.д і т.п....
Драми: ...він дуже хворий, вони сідають в ліфт, він застряє, він там помирає...
і так далі. А що ви знаєте про ліфти?

0

2

цікава темка!ну в ліфтах мені доводилось застрявати багато раз))))живу то на 9 - му поверсі!)))коли сам - то це бісить,а коли з друзями чи з дівчиною то то навіть дуже весело! :lol:

0

3

цікава темка!ну в ліфтах мені доводилось застрявати багато раз))))живу то на 9 - му поверсі!)))коли сам - то це бісить,а коли з друзями чи з дівчиною то то навіть дуже весело! :lol:

0

4

11minutes
а я взагалі ними їздить не люблю!Як добре що я живу в особняку!!!!!!!!!!Фу................ :lol:

0


Вы здесь » Valentine Day » Вільні теми! » Ліфти....істоти із нічних жахів!